هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید خواهران استان با محوریت موضوع عفاف و حجاب

پنجشنبه 1398/12/08 - 09:44 chb
بسیج اساتید برگزار کرد:

هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید خواهران استان با محوریت موضوع عفاف و حجاب

هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید خواهران استان با محوریت موضوع عفاف و حجاب در محل سازمان بسیج اساتید استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال بختیاری هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید خواهران استان با محوریت موضوع عفاف و حجاب در محل سازمان بسیج اساتید استان برگزار گردید.

در این نشست رئیس هیئت، خانم دکتر فردوسیان فلسفه و فواید حجاب را در جامعه و زندگی افراد تبیین کرده و تربیت خانوادگی را در تثبیت فرهنگ عفاف و حجاب بسیار مهم و کلیدی دانست.

دکتر فردوسیان در خصوص ترویج این فرهنگ در جامعه گفت : بایستی به صورتی عمل نمود که افراد به صورت طبیعی و با میل و رغبت و به دور از بدبینی نسبت به اسلام و نظام به سمت ترویج این فرهنگ روی آورده و مقتضیات سنی و روحی و فرهنگی مخاطبان نیز در نظر گرفته شود.

در ادامه دکتر فردوسیان از اساتید خواست که خانواده ها نسبت به تأمین نیاز های عاطفی و شخصیتی فرزندان به ویژه دختران اهتمام ویژه داشته و سیره عملی معصومین (ع) و بزرگان را به جهت گرایش عمیق و پایدار نسبت به امر حجاب و عفاف الگوی خود قرار دهند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)