بررسی مسائل آموزشی دانشجویان در دوران کرونا

شنبه 1399/02/13 - 11:07 chb
با همکاری بسیج اساتید برگزار شد؛

بررسی مسائل آموزشی دانشجویان در دوران کرونا

معلم‌ها اصلی‌ترین عنصر در نظام تعلیم و تربیت و عامل رشد انسان‌ها می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری جلسه بررسی مسائل آموزشی دانشجویان در دوران کرونا با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید استان دکتر احمدرضا بسیج و همچنین ریاست دانشگاه فرهنگیان دکتر نظری فرد و معاون آموزش ابتدایی در آموزش و پرورش استان دکتر محمدی در دانشگاه فرهنگیان برگزار گردید.

دکتر بسیج ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز استاد فعالیت معلمان در تعلیم و تربیت فرزندان را در این دوران مظهر عشق و ایثار دانسته و معلمان را اصلی‌ترین عنصر در نظام تعلیم و تربیت و عامل رشد و تعالی انسان‌ها دانست. وی به نقش آفرینی دانشگاهیان در مقابله با این ویروس منحوس اشاره کرده و این عامل را فرصتی برای همدلی اقشار مختلف مردم به‌خصوص جامعه علمی معرفی کرد.

در ادامه ریاست دانشگاه فرهنگیان دکتر نظری‌فرد به تداوم آموزش‌ها به‌صورت مجازی اشاره کرده و محاسن وکمبودهای این فضا را نیز تبیین نمود به نظر ایشان این نوع آموزش در این شرایط خاص و بحرانی دوران کرونا می‌توانسته به عنوان مکمل آموزش حضوری و موازی با آن باشد که به این مسئله می‌توان به دید یک فرصت نگریست.

در پایان دیگر اعضاء در خصوص مسائل پیش‌آمده از این نوع آموزش و نبود بستر مناسب در برخی از مناطق دور افتاده استان برای اجرایی نمودن این آموزش به بحث و تبادل نظر پرداختند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)