جلسه کارگروه شناخت و مقابله با آسیب های اجتماعی فرهنگی پسا کرونا

یکشنبه 1399/02/14 - 12:18 chb
بسیج اساتید برگزار کرد:

جلسه کارگروه شناخت و مقابله با آسیب های اجتماعی فرهنگی پسا کرونا

دومین جلسه کارگروه شناخت و مقابله با آسیب­ های فرهنگی اجتماعی پسا کرونا در سازمان بسیج اساتید برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری ،دومین جلسه کارگروه شناخت و مقابله با آسیب­ های فرهنگی اجتماعی پسا کرونا در سازمان بسیج اساتید با حضور ریاست سازمان دکتر بسیج و همچنین رئیس کارگروه ، دکتر بیژن خلیل مقدم و اعضای این کارگروه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه ریاست سازمان دکتر بسیج ضمن عرض تبریک به مناسبت روز معلم و استاد و تقدیر از زحمات عاشقانه و جهادگرانه معلمان در این رسالت خطیر ، آثار و برکات قرآن و انس با این کلام نورانی را در ماه مبارک رمضان تشریح کرده و به تقسیر آیه 19 سوره مبارکه رعد پرداخته و خصوصیات و ویژگی صاحبان خرد را تشریح نمود و در ادامه از زحمات رئیس کارگروه و دغدغه مند بودن اعضا به جهت کنترل ابعاد اجتماعی فرهنگی این بیماری ناشناخته تشکر کرد.

سپس دکتر خلیل مقدم رئیس این کارگروه به تبعات فرهنگی و اجتماعی حاصل شده از این ویروس منحوس پرداخته و با امید به آینده به نقل حدیثی از حضرت علی(ع) پرداخته که می فرمایند “بیناترین شما کسی است که به استقبال آینده برود”.

ایشان برنامه ریزی درست کارگروه را لازمه دستیابی به اهداف کوتاه مدت و میان مدت و عملیاتی و اثر گذار دانسته و خواهان بررسی سوابق و روند قبلی این رخداد و ایجاد تصویری سازنده و امید آفرین برای اقدامات در آینده شد.

در ادامه دیگر اعضا با تخصص های مختلف در رشته علوم اجتماعی و روانشناسی و... به ارائه نظرات خود به جهت راه های شناخت و کنترل آسیب های اجتماعی- فرهنگی این بیماری پرداختند و خواهان اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی در این زمینه شدند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)