جلسه شورای جبهه علمی فرهنگی انقلاب

چهارشنبه 1399/08/07 - 09:44 chb
بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری برگزار کرد:

جلسه شورای جبهه علمی فرهنگی انقلاب

نشست ویژه جبهه علمی فرهنگی انقلاب با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید استان و اکثریت اعضا در روز سه شنبه 1399/8/6 در مرکز این سازمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی نهضت استادی بسیج استان چهارمحال و بختیاری، در این نشست مسئولینی از نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونت اجتماعی استاندار، سازمان امر به معروف و نهی از منکر استان،بسیج دانشجویی، بسیج ادارات، بسیج علمی پژوهشی و معاونت فرهنگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان  حضور داشتند.

دکتر احمدرضا بسیج مسئول سازمان بسیج اساتید استان و عضو هیئت علمی دانشگاه هدف کلی از تشکیل و فعالیت در این جبهه را مقابله با ناتوی فرهنگی دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا جهان خوار علیه امت اسلامی در جهان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی توطئه­ های فرهنگی آنان ­معرفی کرد و استفاده از ظرفیت­ های علمی فرهنگی سایر نهادها و ادارات را به جهت برنامه ریزی هدفمند، علمی و به روز را در این عرصه ضرورری دانست.

در ادامه دکتر مختاری نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در راستای فعالیت های این جبهه خواستار تدوین سند پیوست نگاری فرهنگی و پیگیری به جهت اجرایی نمودن آن شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)