بررسی آسیب های اجتماعی در شورای فرهنگ عمومی

دوشنبه 1400/04/28 - 09:59 chb
نشست شورای فرهنگ عمومی بخش لاران

بررسی آسیب های اجتماعی در شورای فرهنگ عمومی

شورای فرهنگ عمومی شهر سورشجان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین شاهسوند امام جمعه این شهر و حضور دکتر احمدرضا بسیج مسئول سازمان بسیج اساتیداستان چهارمحال و بختیاری ونیز سایراعضا با موضوع بررسی آسیب های اجتماعی برگزارشد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج چهارمحال و بختیاری در این نشست ، بسیج علت اصلی آسیب های اجتماعی را فقر فرهنگی و اقتصادی دانسته و بهره گیری از توان تخصصی دانشگاهیان در سیاست گذاری  و حل این مشکلات را به صورت عملی و ریشه ای ضروری  دانست.

وی آموزش مهارتهای زندگی را در دانشگاه حائز اهمیت دانسته و افزود همه ی دانشگاه ها دارای مراکز مشاوره هستند و چون دانشگاه  پذیرای نسل جوان هست ، می تواند از آسیب های اجتماعی افراد جلوگیری کند؛ در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شاهسوند آسیب های اجتماعی را به مثابه بیماری دانست که اگر جلوی این بیماری گرفته نشود تمام اجزای این نظام مورد آسیب قرار گرفته و مانع رشد و تعالی سایر بخش ها می شود لذا نقش نهاد های اجتماعی و دولتی در این مسئله بسیار مهم بوده و بایستی نسبت به جامعه شناسی و علوم اجتماعی آگاهی کامل داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)