فضایل اخلاق حرفه ای نیروی انتظامی در برخورد با مردم

شنبه 1400/05/09 - 11:24 chb
بسیج اساتید استان با همکاری نیروی انتظامی برگزار کرد:

فضایل اخلاق حرفه ای نیروی انتظامی در برخورد با مردم

نشست مشترک بسیج اساتید با همکاری ناجا با حضور کارکنان نیروی انتظامی استان با موضوع «برخورد حکیمانه پلیس با مردم » برگزار گردید.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی چهارمحال و بختیاری ، جلسه ای  با موضوع  فضایل اخلاق حرفه ای در نیروی انتظامی با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید استان  برگزارشد .

در این نشست احمدرضا بسیج  با اشاره به مولفه های اخلاق حرفه ای از نظر آیات و روایات  به بررسی قوانین اخلاقی ، تعهدات و رفتارهای  شغلی  پلیس پرداخته  و هدف از اجرای این مولفه ها را افزایش تعهد و مسولیت پذیری بیشتر کارکنان ، ایجاد جو تفاهم ، کاهش تعارضات و در نتیجه بهبود روابط دانست.

وی با اشاره به آیات و روایات ، بهترین ناظر بر این موضوع را وجدان آدمی  در محضر خداوند دانست و گفت: آن چیزی که در مواجهه با اخلاق حرفه ای بایستی در نظر گرفته شود،این است که در برگیرنده اخلاق فردی و اخلاق شغلی بوده و از این دو فراتر به مثابه یک مجموعه حقوقی ناظر بر سازمان قرارگیرد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)